Toz Boya Tabancaları

En son gelişmiş toz boya teknolojisi ile üretilen Cronus manuel toz tabancası, kaliteden ödün vermeyen yüksek performans ve çalışma ergonomisi sunmaktadır.

Cronus Manuel Toz Boya Tabancaları hafif, kullanımı kolay ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Ergonomik tasarımı manevra kolaylığı sağlamakta olup, operatör yorgunluğu önemli ölçüde azaltır. Böylece iş kayıpları azalır. Daha homojen boya uygulaması yapılır. Üretkenlik artar.

Cronus Manuel Toz Boya Tabancası ile kombine edilmiş olan güç ünitesi, üst düzey ve homojen bir elektrostatik yük oluşturarak yüksek aktarım verimliliğini sağlar. Hava ve tozboya ayarları kolayca ayarlanabilir. Cronus Manuel Toz Boya Tabancası kolay temizleme ve basit bakım için az sayıda yedek parça ile tasarlanmıştır, böylece maliyetleri daha da düşürür ve güvenilirlik ve uzun ömür garanti eder. Daha geniş bir yelpazede kullanabilmek farkı ürünlere yönelik kullanılabilecek aksesuarlar mevcuttur. Cronus Manuel Toz Boya Tabancası kullandığınız ilk uygulamanızda farkını ve verimliliğini hissedeceksiniz.

 

Cronus elektrostatik toz boya tabancaları temel olarak ikiye ayrılır.